Pomniki Warszawa


pomnik

Indywidualna oferta dla klientów z Warszawy.

Od przeszło dwustu lat, firma THUST Manufaktur założona w 1819 roku na Śląsku, oferuje swoim klientom produkty z kamienia naturalnego, wykonane z najwyższą precyzją. To właśnie dobór odpowiednich materiałów jaki i ich jakość oraz forma, sprawiają, że firma Thust jest liderem wśród wykonawców niepowtarzalnych prac, takich jak spektakularne, luksusowe wnętrza oraz wyjątkowe pomniki nagrobne. 

Ponieważ każdego klienta traktujemy w wyjątkowy, indywidualny sposób, usługi swoje świadczymy na terenie całej Polski, również w Warszawie i jej okolicach. To właśnie tam, w stolicy Polski mamy niezliczoną ilość realizacji, które dumnie reprezentują nasze portfolio. Są to zarówno niespotykane w formach nagrobki, jaki i wnętrza prywatnych domów czy publicznych inwestycji. 

Mając na myśli niepowtarzalność pomników nagrobnych, odwołujemy się do ich indywidualnych form, kolorów oraz rzeźb artystycznych. Wykonujemy pomniki ze wszystkich obecnych materiałów na rynku, skupiając się głownie na marmurach, piaskowcach, wapieniach, kwarcytach, trawertynach czy granitach.

Są to odpowiednio dobrane skały, zachowujące trwałość i odporność na wszelkie warunki atmosferyczne. Klienci bardzo często są zaskoczenie jak duża ilość kamieni naturalnych wydobywana jest chociażby w bliskiej odległość od Warszawy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pomniki tradycyjne ziemne, krypty murowane pojedyncze bądź podwójne, pomniki urnowe, pomniki dziecięce czy coraz częściej spotykane kolumbaria. 

Prace wykonujemy na terenie wszystkich cmentarzy oraz okolicach, zarówno komunalnych jak i parafialnych. Są to między innymi Cmentarze: Północny, Bródnowski, Powązki, Wilanów, Marysin Wawerski, Wojskowy oraz okoliczne jak np. Konstancin-Jeziorna, Piaseczno czy Łomianki. 

Każdy z naszych pomników odzwierciedla osobę zmarłego zachowując przy tym odpowiednią formę i stylistykę, podyktowaną życzeniem Naszych klientów. 

Architektura wnętrz to dziedzina, w której z powodzeniem wykorzystujemy kamień naturalny, tworząc w ten sposób niepowtarzalny klimat i nastrój domów czy biur naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się blaty kuchenne, parapety, posadzki, klatki schodowe, wnętrza łazienek, baseny oraz stoły, stoliki, konsole, które wykonujemy na indywidualne zamówienia klientów. Paleta barw kamieni jest praktycznie nieograniczona. W swoim portfolio, posiadamy wiele dumnych realizacji - jedną z nich jest budynek przy ul. Jana III Sobieskiego 1 w dzielnicy Wilanów. Jego wnętrza ozdobiliśmy pięknym, jasnym greckim marmurem a dopełnione zostały przez konsole z kamiennymi blatami. 

Wszystkich klientów z Warszawy oraz okolic serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy. 

pomnik
 
Wszystkie prezentowane wzory chronione są prawem autorskim i nie mogą być kopiowane.

białe logo

THUST Manufaktur Sp. z o.o.
ul. Ślężna 37/39 PL50-301 Wrocław

Kontakt z nami

T: +48 603 669 116

 

INFORMACJE